Contact

 

  • Voorzitter: Cor Salemans

    Violenstraat 33  6014AS Ittervoort
    Tel: 06-83136649   e-mail: cor.salemans@kpnmail.nl 
  • Vice voorzitter:

 

 

Voorzitter                      Cor Salemans, Violenstraat 33, 6014 AS Ittervoort
Tel: 06-83136649, e-mail: cor.salemans@kpnmail.nl

Secretaris                     Colette Gielen, Daalakkerstraat 11, 6014 BD Ittervoort
Tel: 0475-563331,  e-mail: colettegielen@hotmail.nl

Penningmeester            Jacqueline Geelen, Narcisstraat 9,  6014 AK Ittervoort
Tel: 0475-565362,  e-mail: hjgeelen@onsbrabantnet.nl

Bestuurslid                    Carla Timmermans, Tulpenstraat 5 6014 BS Ittervoort
Tel: 0475- 565554  e-mail: carla.timmermans@planet.nl

Bestuurslid                    Hilde Reijven, Veldstraat 3, 6014 EK Ittervoort
Tel: 0474-566718, e-mail: hilde.reijven@home.nl

Bestuurslid                    Inge Vermeulen, Veldstraat 22, 6014 EK  Ittervoort
Tel: 0475-561594,  e-mail: vermeuleni1955@gmail.com

Dirigent                        Theo Collaert e-mail: t.collaert@gmail.com

Muziekcommissie         
Pierre Rutten

Ton Gielen
Carla Timmermans
Theo Collaert
Hilde Reijven ( vanuit bestuur)

Website Beheerder: Leo Timmermans Tel:0610051256
 www.gemengdkoorvivaceittervoort.com

Repetitieavond              Donderdag van 20.00 uur tot 22.15 uur.
Locatie: Cultureel Centrum  de Mortel , Tel; 0475-565566

Afmelden                      Altijd via: mcvivace.ittervoort@gmail.com

Contributie                    € 110,00 per jaar. Betaling in termijnen is mogelijk.
Iban nr. NL79RABO 0135905818  Rabobank Weert

 

  • Afmelding graag per mail: mcvivace.ittervoort@gmail.com
  • Kom liever 5 minuten te vroeg dan 5 minuten te laat, zodat er geen verstoring is van de repetitie.
  • De pauze dient om bij te praten; dus niet tijdens de repetitie.
  • Zorg ervoor dat tijdens de repetitie de mobiele telefoon uitstaat; uitgezonderd natuurlijk bij noodgevallen